ENG FB kontakt

22.04.2018

Strona główna Aktualności Wydarzenia SECO/WARWICK Firmą Produkcyjną Roku.

SECO/WARWICK Firmą Produkcyjną Roku.

06-04-2017

SECO/WARWICK w Konkursie Liderzy Świata Produkcji otrzymał tytuł Firma Produkcyjna Roku. Przyznany SECO/WARWICK tytuł  to wyróżnienie firmy, która dysponuje wiedzą ekspercką, innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami w sektorze produkcji, oraz osiągnęła znaczącą dynamikę wzrostu.
SECO/WARWICK nie boi się sięgać po rozwiązania IT z najwyższej światowej półki, co zostało zauważone przez kapitułę konkursową. Swoją wiedzą i doświadczeniem przyczyniamy się do rozwoju rynku produkcyjnego i najciekawszych rozwiązań w zakresie Przemysłu 4.0.. Wiemy czym są przełomowe technologie i mamy wizję ich tworzenia oraz zastosowania w produkcji przemysłowej -  powiedział Paweł Wyrzykowski, prezes zarządu  Grupy SECO/WARWICK.

Innowacyjne rozwiązania obróbki cieplnej metali projektowane przez SECO/WARWICK rewolucjonizują światowy przemysł metalurgiczny. SECO/WARWICK znajduje się w piątce gigantów tej dziedziny, dzięki korzystaniu technologii łamiących zasady oraz stałej współpracy z uczelniami w kraju i zagranicą. Dziś SECO/WARWICK może się  pochwalić się 30 własnymi markami i 50 patentami, dziesiątkami różnych nagród i certyfikatów technicznych i blisko 4000 rozwiązań z odbiorcami  w 70 krajach.

W trakcie III Forum Nowoczesnej Produkcji, podczas prezentacji „Mixed-reality w Industry 4.0 – redefiniowanie rzeczywistości w produkcji przemysłowej” SECO/WARWICK przedstawił swoją najnowszą innowację – SECO/LENS, aplikację wykorzystującą technologię rozszerzonej rzeczywistości w oparciu o najnowszy komputer holograficzny Microsoft – HoloLens. Jest to pierwsza taka aplikacją w Polsce i jedna z pierwszych na świecie wykorzystywana w przemyśle ciężkim.

Cyfrowe technologie dają podstawę rozwoju czwartej rewolucji przemysłowej, której jesteśmy obecnie świadkami. Paliwem napędzającym tę koncepcje są konkretne rozwiązania wykorzystujące potencjał Internetu Rzeczy (IoT), chmury obliczeniowej, rozszerzonej rzeczywistości oraz zaawansowanej analityki. SECO/WARWICK stoi na czele rewolucji cyfrowej w przemyśle produkcyjnym, pokazując w jaki sposób skutecznie wykorzystać narzędzia cyfrowe do kreowania innowacyjnych rozwiązań i modeli działania. W oparciu o technologię Microsoft firma stworzyła zintegrowany ekosystem danych, aplikacji i systemów, które wspierają jej wzrost oraz podnoszą sprawność procesów, w szczególności tych o innowacyjnym charakterze -  podkreślił Dariusz Piotrowski, członek zarządu w polskim oddziale Microsoft.

To nowa era pracy z urządzeniami SECO/WARWICK - era interakcji. Cyber-gogle, dotychczas bliższe światu gier niż przemysłowi, są osadzone w realnej rzeczywistości. Wprowadzenie wirtualnych technologii do procesu produkcji, obsługi rozwiązań czy serwisowania urządzeń marki SECO/WARWICK staje się faktem i przynosi znaczące korzyści dla firmy oraz klientów, np. w postaci zwiększenia mobilności oraz podniesienia skuteczności i skrócenia czasów reakcji na zgłoszenia serwisowe - dodała Katarzyna Sawka, globalny dyrektor marketingu SECO/WARWICK.

Nasze propozycje

Internet of Things. Nowy paradygmat rynku
Łukasz Sułkowski, Dominika Kaczorowska-Spychalska (redakcja naukowa)

Internet of Things. Nowy paradygmat rynku

Difin

Książka przedstawia istotę IoT w sposób interdyscyplinarny. Pokazuje, jak Internet Rzeczy modyfikuje...

Elastyczna automatyzacja wytwarzania. Obrabiarki i systemy obróbkowe
Jerzy Honczarenko

Elastyczna automatyzacja wytwarzania. Obrabiarki i systemy obróbkowe

Wydawnictwo Naukowe PWN

W książce omówiono stosowane formy organizacji produkcji, zagadnienia automatyzacji produkcji oraz...

System pomiaru drgań mechanicznych
Tomasz Kucharski

System pomiaru drgań mechanicznych

Wydawnictwo Naukowe PWN

W książce przedstawiono komplementarny system pomiaru drgań mechanicznych, w którym uwzględnia się...

Theory and Modeling of Rotating Fluids: Convection, Inertial Waves and Precession
Keke Zhang, Xinhao Liao

Theory and Modeling of Rotating Fluids: Convection, Inertial Waves and Precession

Cambridge University Press

Ruch wirowy silnie wpływa na strukturę i zmiany przepływów wielkoskalowych, jakie zachodzą we...

Nasi partnerzy