ENG FB kontakt

08.06.2023

Strona główna Aktualności Wydarzenia DEES: wydajna linia tandemowa o nacisku do 2500 ton dla przemysłu motoryzacyjnego

DEES: wydajna linia tandemowa o nacisku do 2500 ton dla przemysłu motoryzacyjnego

18-05-2023

Znana z wysokiej jakości i precyzyjnych pras hydraulicznych firma DEES zaprezentowała na tegorocznych targach TIMTOS × TMTS 2023 linię tandemową o nacisku 2500 ton, dostosowaną do potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Według Ale Lee – kierownika sprzedaży w firmie DEES Hydraulic Industrial Co., Ltd. – układ hydrauliczny DEES, zasilany silnikiem i pompą, jest prosty w utrzymaniu. Ruchome podpórki dzięki Q.D.C.S. (systemowi szybkiej wymiany matryc) ułatwiają wymianę ciężkich matryc.

 

 

Linia produkcyjna pracuje automatycznie przez cały rok, 24 godziny na dobę. Użytkownicy mogą dostosować ciśnienie, prędkość, światło dzienne i odległość skoku do wymagań produkcyjnych. Jednym z użytkowników takiej linii do tłoczenia samochodów jest koncern FORD. Firma ma ponad 10% udziału w rynku światowym i jest jednym z trzech największych producentów samochodów na świecie.

W dzisiejszych czasach rozwiązania w zakresie tłoczenia samochodów stają się coraz bardziej wyrafinowane, automatyczne i skomputeryzowane. Szybka technologia serii HD, opracowana przez firmę DEES, jest kontrolowana przez akumulator. Prędkość prasowania wynosi od 30 do 150 mm/s, przy prędkości zbliżania 800 mm/s lub większej i prędkości powrotu 600 mm/s lub większej. W systemie amortyzacji do wybijania części wszystkie prędkości i skoki, w tym systemy ślizgowe i amortyzujące, można regulować. Opracowana przez DEES technologia HD-FASTech rozwiązuje problem niskiej wydajności głębokiego tłoczenia i podnosi wydajność produkcji.

 

DEES: „Kompletna inżynieria, produkcja i rozwiązania”

Firma DEES została założona w 1976 r. i specjalizuje się w produkcji dużych maszyn hydraulicznych, bezzałogowych linii produkcyjnych oraz wszelkiego rodzaju hydraulicznych pras, łóżek składanych i nożyc. Po ponad 40 latach rozwoju firma jest znana z niezawodnej jakości, terminowych dostaw i sprawnej obsługi. Jej zdecydowana filozofia biznesowa i spójna filozofia produkcji dla wszystkich klientów są dowodem kompletnej inżynierii, produkcji i rozwiązań.

Oprócz wieloletniego doświadczenia w produkcji i ciągłego rozwoju zaawansowanych technologii DEES jest ceniony w Europie i Stanach Zjednoczonych za osiągnięcia w dziedzinie technologii projektowania i produkcji, stosowanie ścisłego systemu kontroli jakości i doskonałą obsługę posprzedażną. Zgodnie z tym firma przeszła certyfikację jakości ISO-9001 i uzyskała certyfikat bezpieczeństwa CE, aby zapewnić klientom bezpieczny i łatwy w użyciu interfejs.

DEES Hydraulic Industrial oferuje najwyższej jakości prasy hydrauliczne dla przemysłu motoryzacyjnego do produkcji paneli karoserii, podwozi i części o nośności od 60 do 6000 ton, przy czym maksymalna długość belek wynosi 13 m. Na 2000-tonowej tandemowej linii pras z YASKAWA Robotics ruchome lewe i prawe podpory są wydajnym narzędziem do wymiany ciężkich matryc. Projekt tej linii motoryzacyjnej i rozwiązania automatyzacji jest integrowany przez firmę DEES Hydraulic Industrial.

DEES dostarcza maszyny takim klientom, jak: Bombardier, Boeing, Honda, Toyota, Audi, Volkswagen, Mercedes-Benz, Volvo, AGD Bosch Group, Electrolux, AGD GE, Haier i Foxconn. Dostarczył ponad 4500 niestandardowych pras hydraulicznych na świecie. Chcemy, by nasi klienci uzyskali wartość dodaną, dlatego nigdy nie odpuszczamy – zadeklarował Ale Lee.

Strona główna Aktualności Wydarzenia DEES: wydajna linia tandemowa o nacisku do 2500 ton dla przemysłu motoryzacyjnego

Zamów NEWSLETTER

Nasze propozycje

Inżynieria mechaniczna dla majsterkowiczów. Prosty przewodnik po praktycznych zagadnieniach
Brian Bunnell, Samer Najia

Inżynieria mechaniczna dla majsterkowiczów. Prosty przewodnik po praktycznych zagadnieniach

Helion

"Inżynieria mechaniczna dla majsterkowiczów" to pozycja adresowana do tych, którzy chcą poznać podstawowe...

Przemysł 4.0 (?). Ludzie i technologie
Joanna M. Moczydłowska

Przemysł 4.0 (?). Ludzie i technologie

Difin

W ostatnich latach temat Przemysłu 4.0 zyskuje na znaczeniu. Rośnie zainteresowanie nim zarówno wśród...

Robotyzacja i automatyzacja. Przemysł 4.0
Redakcja naukowa: dr inż. Wojciech Kaczmarek, Jarosław Panasiuk

Robotyzacja i automatyzacja. Przemysł 4.0

Wydawnictwo Naukowe PWN

"Robotyzacja i automatyzacja. Przemysł 4.0" to propozycja poświęcona ultranowoczesnym rozwiązaniom dla...

Nasi partnerzy