ENG FB kontakt

07.12.2023

Strona główna Aktualności Wydarzenia DEES: wydajna linia tandemowa o nacisku do 2500 ton dla przemysłu motoryzacyjnego

DEES: wydajna linia tandemowa o nacisku do 2500 ton dla przemysłu motoryzacyjnego

18-05-2023

Znana z wysokiej jakości i precyzyjnych pras hydraulicznych firma DEES zaprezentowała na tegorocznych targach TIMTOS × TMTS 2023 linię tandemową o nacisku 2500 ton, dostosowaną do potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Według Ale Lee – kierownika sprzedaży w firmie DEES Hydraulic Industrial Co., Ltd. – układ hydrauliczny DEES, zasilany silnikiem i pompą, jest prosty w utrzymaniu. Ruchome podpórki dzięki Q.D.C.S. (systemowi szybkiej wymiany matryc) ułatwiają wymianę ciężkich matryc.

 

 

Linia produkcyjna pracuje automatycznie przez cały rok, 24 godziny na dobę. Użytkownicy mogą dostosować ciśnienie, prędkość, światło dzienne i odległość skoku do wymagań produkcyjnych. Jednym z użytkowników takiej linii do tłoczenia samochodów jest koncern FORD. Firma ma ponad 10% udziału w rynku światowym i jest jednym z trzech największych producentów samochodów na świecie.

W dzisiejszych czasach rozwiązania w zakresie tłoczenia samochodów stają się coraz bardziej wyrafinowane, automatyczne i skomputeryzowane. Szybka technologia serii HD, opracowana przez firmę DEES, jest kontrolowana przez akumulator. Prędkość prasowania wynosi od 30 do 150 mm/s, przy prędkości zbliżania 800 mm/s lub większej i prędkości powrotu 600 mm/s lub większej. W systemie amortyzacji do wybijania części wszystkie prędkości i skoki, w tym systemy ślizgowe i amortyzujące, można regulować. Opracowana przez DEES technologia HD-FASTech rozwiązuje problem niskiej wydajności głębokiego tłoczenia i podnosi wydajność produkcji.

 

DEES: „Kompletna inżynieria, produkcja i rozwiązania”

Firma DEES została założona w 1976 r. i specjalizuje się w produkcji dużych maszyn hydraulicznych, bezzałogowych linii produkcyjnych oraz wszelkiego rodzaju hydraulicznych pras, łóżek składanych i nożyc. Po ponad 40 latach rozwoju firma jest znana z niezawodnej jakości, terminowych dostaw i sprawnej obsługi. Jej zdecydowana filozofia biznesowa i spójna filozofia produkcji dla wszystkich klientów są dowodem kompletnej inżynierii, produkcji i rozwiązań.

Oprócz wieloletniego doświadczenia w produkcji i ciągłego rozwoju zaawansowanych technologii DEES jest ceniony w Europie i Stanach Zjednoczonych za osiągnięcia w dziedzinie technologii projektowania i produkcji, stosowanie ścisłego systemu kontroli jakości i doskonałą obsługę posprzedażną. Zgodnie z tym firma przeszła certyfikację jakości ISO-9001 i uzyskała certyfikat bezpieczeństwa CE, aby zapewnić klientom bezpieczny i łatwy w użyciu interfejs.

DEES Hydraulic Industrial oferuje najwyższej jakości prasy hydrauliczne dla przemysłu motoryzacyjnego do produkcji paneli karoserii, podwozi i części o nośności od 60 do 6000 ton, przy czym maksymalna długość belek wynosi 13 m. Na 2000-tonowej tandemowej linii pras z YASKAWA Robotics ruchome lewe i prawe podpory są wydajnym narzędziem do wymiany ciężkich matryc. Projekt tej linii motoryzacyjnej i rozwiązania automatyzacji jest integrowany przez firmę DEES Hydraulic Industrial.

DEES dostarcza maszyny takim klientom, jak: Bombardier, Boeing, Honda, Toyota, Audi, Volkswagen, Mercedes-Benz, Volvo, AGD Bosch Group, Electrolux, AGD GE, Haier i Foxconn. Dostarczył ponad 4500 niestandardowych pras hydraulicznych na świecie. Chcemy, by nasi klienci uzyskali wartość dodaną, dlatego nigdy nie odpuszczamy – zadeklarował Ale Lee.

Strona główna Aktualności Wydarzenia DEES: wydajna linia tandemowa o nacisku do 2500 ton dla przemysłu motoryzacyjnego

Zamów NEWSLETTER

Nasze propozycje

Metrologia geometryczna powierzchni technologicznych. Zarysy kształtu – Falistość – Mikro- i nanochropowatość.
Stanisław Adamczak

Metrologia geometryczna powierzchni technologicznych. Zarysy kształtu – Falistość – Mikro- i nanochropowatość.

Wydawnictwo Naukowe PWN

"Metrologia geometryczna powierzchni technologicznych" to kompendium poświęcone tematyce pomiarów i analizy...

Układy dynamiczne w modelowaniu procesów przyrodniczych, społecznych, technologicznych
Jacek Banasiak, Katarzyna Szymańska-Dębowska

Układy dynamiczne w modelowaniu procesów przyrodniczych, społecznych, technologicznych

Wydawnictwo Naukowe PWN

"Układy dynamiczne" to podręcznik związany z analizą układów dynamicznych, którą można zastosować w różnych...

Matematyczny wszechświat. Od Pitagorasa do Plancka
Joel L. Schiff (Tłum.: W. Sikorski)

Matematyczny wszechświat. Od Pitagorasa do Plancka

Wydawnictwo Naukowe PWN

"Matematyczny wszechświat" to wciągająca opowieść, która odkrywa przed czytelnikami prawa matematyczne...

Tarcie i smarowanie w procesach kształtowania blach
Tomasz Trzepieciński

Tarcie i smarowanie w procesach kształtowania blach

Wydawnictwo Naukowe PWN

W książce Tarcie i smarowanie w procesach kształtowania blach przedstawiono specyfikę zjawiska tarcia...

Nasi partnerzy