ENG FB kontakt

02.10.2022

Strona główna Aktualności Relacje Marka sama w sobie – podsumowanie Targów SYMAS/MAINTENANCE

Marka sama w sobie – podsumowanie Targów SYMAS/MAINTENANCE

07-11-2018

Ponad 200 wystawców z całej Europy, 100 nowości produktowych, 25 godzin fachowych i przede wszystkim praktycznych warsztatów oraz prelekcji dla niemal 3 000 zwiedzających. Kilka tygodni temu zakończyły się 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS oraz 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE. Targi unikatowe w skali Polski i naszej części Europy. Odwiedzają je przede specjaliści z branży, osoby decyzyjne, najczęściej zajmujące stanowiska kierownicze. Dzięki temu każdy z uczestników obu wydarzeń opuszcza EXPO Kraków w pełni usatysfakcjonowany: wystawcy, którzy trafili ze swoją ofertą wprost do zainteresowanych nią potencjalnych Klientów i zwiedzający, otrzymujący konkretną wiedzę i propozycję usprawnień technologicznych z najwyższej półki.

 

Targi SYMAS/MAINTENANCE 2019

Targi SYMAS/MAINTENANCE 2019

 

Wymierne korzyści i inwestycje

– Jestem pierwszy raz na Targach SYMAS/MAINTENANCE w Krakowie i przyznaję, że oferta jest bardzo szeroka i ciekawa. Jest bardzo dużo wystawców i jestem usatysfakcjonowany tym, co tu zastałem. Istnieje duża szansa, że również w przyszłym roku tu przyjadę. Być może już w innym charakterze: nie jako zwiedzający, a wystawca– mówi Hubert Kowalski, kontroler czasu pracy.

 

Słów uznania nie szczędzili także wystawcy.

 

– Przyjeżdżamy do Państwa na targi od ich pierwszej edycji. Jesteśmy po raz kolejny bardzo mile zaskoczeni organizacją. Frekwencja była bardzo dobra, osoby, które uczestniczyły w Targach SYMAS/MAINTENANCE, były w większości osobami decyzyjnymi, co dla nas jest dużym ułatwieniem. Mam nadzieję, że przyniesie nam to wymierne korzyści i inwestycja, która została poczyniona w targi, zwróci się z nawiązką – mówi Łukasz Szumilas, Prezes Zarządu firmy I-Care Polska Sp. z o.o.

– Wystawiamy się na Targach SYMAS/MAINTENANCE po raz pierwszy, ale jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni. Nasze stoisko było cały czas oblegane przez naszych stałych, jak i nowych klientów, co nas bardzo cieszy. W przyszłym roku z pewnością tu wrócimy i zdecydujemy się na większe stoisko – tak wydarzenie skomentował Tomasz Lubieniecki, Project Manager z firmy Haver & Boecker Polska SP. z o.o.

 

Konferencja, warsztaty i wybuchowe prelekcje

Ponad 25 godzin merytorycznych, eksperckich i przede wszystkich bardzo praktycznych prelekcji czekało na zwiedzających targi w ramach seminariów workShops, prezentacji na stoiskach wystawców oraz cieszącej się coraz większą popularnością konferencji Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu.

 

Spotkania profesjonalistów podczas targów SYMAS/MAINTENANCE

Spotkania profesjonalistów podczas targów SYMAS/MAINTENANCE

 

– Na Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu słuchacze nie są przypadkowi. Przyjeżdżają tu ludzie, którzy chcą się rozwijać i mają świadomość tego, co chcą robić, a to jest bardzo ważne. Jestem zadowolony z poziomu konferencji jak i samych targów. Polecam każdemu udział zarówno w JSUR oraz w Targach SYMAS/MAINTENANCE – mówi jeden z prelegentów Paweł Łęciński, Europe & Asia Predictive Maintenance Subject Matter Expert, reprezentujący firmę Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A. a Bungee Company.

 

Najnowsze rozwiązania dla przemysłu prezentowane na targach SYMAS/MAINTENANCE

Najnowsze rozwiązania dla przemysłu prezentowane na targach SYMAS/MAINTENANCE

 

W tym roku w konferencji wzięło udział niemal 150 osób. Łącznie – we wszystkich dotychczasowych edycjach – ponad 600. Jednym z nich był Piotr Motyka, Project Management Officer z firmy Haerter Technik Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.

 

– Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu to marka w sama w sobie. Warto się tu pojawić z racji samych wykładów oraz towarzyszących im prezentacji różnych firm. Znaleźliśmy tu dla siebie wiele ciekawych rozwiązań i można tu powiązać wiedzę merytoryczną z ciekawymi produktami.

 

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się także pokaz testów poszczególnych typów systemów przeciwwybuchowych takich: tłumienia, paneli odciążających wybuch oraz bezpłomieniowych układów do odciążania wybuchu, przygotowanych przez Grupę Wolff.

 

Trzymać rękę na pulsie

W tym roku na zwiedzających czekało ponad 100 nowości produktowych. Wpływających na bezpieczeństwo pracy, usprawniających działanie poszczególnych maszyn i urządzeń, obniżających koszty ich eksploatacji.

 

Pokazy wybuchów na targach SYMAS/MAINTENANCE

Pokazy wybuchów na targach SYMAS/MAINTENANCE

 

– Na bieżąco monitorujemy trendy i staramy się je pokazać w formie konkretnych produktów i rozwiązań technologicznych. Ma być innowacyjnie i praktycznie zarazem. I to właśnie doceniają zwiedzający, których z roku na rok przybywa. Już dziś serdecznie zapraszam na kolejne Targi SYMAS/MAINTENANCE, które odbędą się jesienią 2019 r., oczywiście w EXPO Kraków – mówi Ewa Woch, Wiceprezes Zarządu Targów w Krakowie.

 

Źródło: Targi w Krakowie

Strona główna Aktualności Relacje Marka sama w sobie – podsumowanie Targów SYMAS/MAINTENANCE

Nasze propozycje

Hybrid Manufacturing Processes. Physical Fundamentals, Modelling and Rational Applications
Wit Grzesik, Adam Ruszaj

Hybrid Manufacturing Processes. Physical Fundamentals, Modelling and Rational Applications

Springer

This book explores, in a systematic way, various modes of hybridization for both conventional and...

Nikiel. Stopy specjalnego przeznaczenia
Zenon Pirowski

Nikiel. Stopy specjalnego przeznaczenia

Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny

Najnowsza książka Zenona Pirowskiego to kompendium wiedzy o niklu i jego stopach. Przedstawiono w niej:...

Serwonapędy SIEMENS w praktyce inżynierskiej
Janusz Kwaśniewski, Ireneusz Dominik, Krzysztof Lalik, Mateusz Kozek

Serwonapędy SIEMENS w praktyce inżynierskiej

Wydawnictwo BTC

Książka w sposób metodyczny i przyjazny opisuje projektowanie serwonapędów bazujących na sterownikach...

Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem
Red. naukowy Piotr Cichosz

Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem

Wydawnictwo PWN

Przygotowana pod redakcją naukową prof. dr. hab. inż. Piotra Cichosza publikacja Nowoczesne procesy obróbki...

Nasi partnerzy