ENG FB kontakt

02.10.2022

Strona główna Aktualności Wydarzenia Pierwsza klawiatura od 3Dconnexion – Keyboard Pro with Numpad

Pierwsza klawiatura od 3Dconnexion – Keyboard Pro with Numpad

Ergonomiczna. Programowalna. Specjalnie do pracy w CAD

06-12-2021

 

Firma 3Dconnexion jako jedyna na świecie produkuje urządzenia wraz z oprogramowaniem, których celem jest poprawa komfortu, ergonomii i wydajności pracy projektantów, architektów, artystów i innych twórców. Opinie użytkowników potwierdzają, że podczas pracy z aplikacjami DCC (takimi jak Autodesk 3ds max czy Maya) produkty firmy 3Dconnexion są niezbędnym elementem stacji graficznej, znacznie poprawiającym jakość i szybkość pracy. Wszystkie te produkty mają programowalne przyciski, do których za pomocą sterownika 3DxWare 10 w prosty sposób można przypisać ulubione komendy aplikacji. Sterownik automatycznie rozpoznaje aktywny program lub jego środowisko i dostosowuje do niego zapisaną konfigurację.

W 2021 r. firma 3Dconnexion wprowadziła na rynek klawiaturę 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad jako naturalne uzupełnienie swojego portfolio: myszy 3D SpaceMouse i myszy CadMouse. Teraz każdy inżynier, projektant, architekt czy twórca, dla którego klawiatura to ważne narzędzie pracy, może stworzyć z produktów 3Dconnexion najlepszy, kompletny i spersonalizowany zestaw do pracy.

 

Myszy 3D SpaceMouse

Seria produktów SpaceMouse pozwala na intuicyjną i precyzyjną nawigację modeli cyfrowych i widoków. Dzięki opatentowanemu czujnikowi z technologią sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) mysz 3D SpaceMouse stwarza wyjątkową możliwość jednoczesnego przesuwania, przybliżania i obracania modeli, przy czym standardowa mysz jest w tym czasie wykorzystywana w tradycyjny sposób. Rozłożenie zadań na dwie ręce również znacznie przyspiesza pracę.

 

 

Myszy CadMouse

Myszy CadMouse to druga grupa produktów w portfolio 3Dconnexion. To jedyne na świecie myszy dla projektantów i architektów, ze środkowym przyciskiem przypisanym do funkcji w CAD.

Myszy CadMouse mają optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości, nowe, precyzyjne kółko przewijania z technologią Smart Scroll, programowalne przyciski i teflonowe ślizgacze. Konstrukcja i ergonomiczny kształt myszy zapewniają wygodną pracę i precyzyjne ruchy. Myszy CadMouse występują w pięciu modelach.

 

 

Klawiatura dla profesjonalistów CAD, grafików i twórców

Jedyna taka na rynku: klawiatura 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad jest przeznaczona do zadań projektowych, konstrukcyjnych i artystycznych. Tak jak pozostałe produkty 3Dconnexion – myszy CadMouse i myszy 3D SpaceMouse – 3Dconnexion Keyboard Pro gwarantuje wysoką ergonomię, wygodę i wydajność pracy. Dodatkowe klawisze funkcyjne pozwalają na programowanie ulubionych komend aplikacji – przypisane funkcje są widoczne na ekranie monitora. Oddzielna klawiatura numeryczna zapewnia maksymalny komfort. Wbudowany w klawiaturę odbiornik umożliwia bezpieczne podłączenie klawiatury numerycznej 3Dconnexion Numpad oraz pięciu dodatkowych bezprzewodowych urządzeń firmy 3Dconnexion.

 

 

Urządzenia 3Dconnexion można bezpłatnie przetestować. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie firmy: 3dconnexion.com/pl/.

 

Źródło: 3dconnexion.com/pl

Strona główna Aktualności Wydarzenia Pierwsza klawiatura od 3Dconnexion – Keyboard Pro with Numpad

Nasze propozycje

Hybrid Manufacturing Processes. Physical Fundamentals, Modelling and Rational Applications
Wit Grzesik, Adam Ruszaj

Hybrid Manufacturing Processes. Physical Fundamentals, Modelling and Rational Applications

Springer

This book explores, in a systematic way, various modes of hybridization for both conventional and...

Nikiel. Stopy specjalnego przeznaczenia
Zenon Pirowski

Nikiel. Stopy specjalnego przeznaczenia

Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny

Najnowsza książka Zenona Pirowskiego to kompendium wiedzy o niklu i jego stopach. Przedstawiono w niej:...

Serwonapędy SIEMENS w praktyce inżynierskiej
Janusz Kwaśniewski, Ireneusz Dominik, Krzysztof Lalik, Mateusz Kozek

Serwonapędy SIEMENS w praktyce inżynierskiej

Wydawnictwo BTC

Książka w sposób metodyczny i przyjazny opisuje projektowanie serwonapędów bazujących na sterownikach...

Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem
Red. naukowy Piotr Cichosz

Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem

Wydawnictwo PWN

Przygotowana pod redakcją naukową prof. dr. hab. inż. Piotra Cichosza publikacja Nowoczesne procesy obróbki...

Nasi partnerzy