ENG FB kontakt

15.06.2024

Strona główna Aktualności Wydarzenia Szkolenia FANUC z 20% rabatem

Szkolenia FANUC z 20% rabatem

FANUC Akademia uruchamia mikołajkową ofertę specjalną

27-11-2023

Firma FANUC wciąż pozostaje blisko potrzeb klientów. Efekty widać zarówno w nowych odsłonach produktów, jak również w szerokim portfolio usług.
W dniach 27 listopada – 15 grudnia br. producent zaprasza klientów do korzystania ze swojej szerokiej oferty szkoleń z 20% rabatem. Zakupiony voucher będzie można wykorzystać na dowolne szkolenie, wybrane z aktualnego katalogu, aż do 30 czerwca 2024 r.

 

 

Upowszechniający się trend automatyzacji i robotyzacji, napędzany rozwojem sztucznej inteligencji, zmienia oblicze rynku pracy. Maszyny przejmują realizację powtarzalnych zadań, dzięki czemu poprawia się efektywność procesów, a jednocześnie rośnie wymóg wyposażania pracowników fabryk w nowe kompetencje i praktyczne umiejętności. Wysoko wykwalifikowany pracownik, to pracownik świadomy, który potrafi wykorzystać swój potencjał dla dobra produkcji.

Według ostatniego raportu „Niedobór talentów” Manpower Group” w Polsce 72% firm ma w tej chwili trudności w obsadzaniu stanowisk pracy nowymi pracownikami o pożądanych kompetencjach (o 2 pkt proc. więcej niż rok wcześniej). Nic więc dziwnego, że zarówno pracownicy, jak i właściciele firm poszukują sposobów korzystania z efektywnych form szkolenia.

FANUC Akademia jako jedyne autoryzowane centrum szkoleniowe FANUC w Polsce, oferuje pracownikom sektora przemysłu szereg możliwości podnoszenia kwalifikacji - od wstępnych programów szkoleniowych dla początkujących po kursy dostosowane do potrzeb ekspertów i specyficznych zastosowań.

- Szkolimy z szerokiego zakresu rozwiązań produkcyjnych obejmujących roboty, robomaszyny i technologię CNC. Mamy szkolenia specjalistyczne, jak np. spawalnicze, PMC, Programowanie Zmiennych Macro czy dedykowane pod zagadnienia wskazane przez klienta – mówi Aleksander Lesisz, odpowiedzialny w FANUC Akademii za koordynowanie szkoleń robomaszynowych oraz CNC.

Centrum edukacyjne FANUC, zarejestrowane w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych oraz w Bazie Usług Rozwojowych, jest wyposażone w 22 stanowiska zrobotyzowane, 6 stanowisk maszynowych, autorskie oprogramowanie do ćwiczeń oraz nowoczesne symulatory.

- W ostatnim czasie, kiedy uwaga przemysłu zaczyna się koncentrować na przemyśle 5.0, który w centrum zmian stawia potrzeby człowieka rośnie zainteresowanie szkoleniami z zakresu robotów do obsługi maszyn i aplikacji współpracujących z serii CR i CRX – dodaje Artur Jędrzejewski, Training Supervisor w FANUC Akademii.

Z uwagi na to, że szkolenia są prowadzone przez praktyków, szkolonych w centrali producenta, dysponujących dużym, nawet 20-letnim doświadczeniem, głównym atutem kursów w FANUC Akademii jest nastawienie na praktykę. Są one prowadzone w małych grupach, tak by każdy uczestnik miał szansę nie tylko patrzeć i słuchać, ale przede wszystkim samodzielnie wykonywać zadania.

W ramach pakietu szkoleniowego kursanci otrzymują dedykowane materiały, w tym kompleksową dokumentację szkoleniową, wykorzystywaną później jako narzędzie pomocnicze w pracy. Nabyte umiejętności pozwalają im sprawniej programować, obsługiwać i przezbrajać technologię FANUC, co usprawnia produkcję i bezpośrednio przekłada się na zyski. Bardzo dużym benefitem wynikającym z przebytych szkoleń jest wzrost świadomości w zakresie bezpieczeństwa. Dobrze przeszkoleni pracownicy potrafią samodzielnie wykonywać zalecane procedury serwisowe, co w dużym stopniu ogranicza ryzyko nieplanowanych przestojów.

-Szkolenie to często początek długofalowej współpracy. Pozostajemy w kontakcie z naszymi kursantami telefonicznie lub mailowo, by zapewniać im bezpłatne wsparcie w przypadku potrzeby rozwiązania problemów – zaznacza Artur Jędrzejewski, Training Supervisor w FANUC Akademii.

Oferta specjalna, w ramach której możliwe jest nabycie vouchera szkoleniowego z 20 proc. rabatem od cen katalogowych jest dostępna w terminie 27 listopada – 15 grudnia. Zakupiony voucher będzie ważny aż do 30 czerwca 2024 r. Aby z niego skorzystać wystarczy skontaktować się z FANUC Akademią - klikając w link https://one.fanuc.eu/l/442582/2023-11-27/gnmcr2 - w celu rezerwacji wybranego dla siebie kursu szkoleniowego.

Grono polskich specjalistów, którzy otrzymali certyfikat ukończenia kursu w FANUC Akademii, honorowany w całej Unii Europejskiej, wciąż rośnie. W ciągu każdego roku jest realizowanych około 300 szkoleń, w których uczestniczy około 1500 -1800 kursantów.

 

Źródło: Fanuc

Strona główna Aktualności Wydarzenia Szkolenia FANUC z 20% rabatem

Zamów NEWSLETTER

Nasze propozycje

Metrologia geometryczna powierzchni technologicznych. Zarysy kształtu – Falistość – Mikro- i nanochropowatość.
Stanisław Adamczak

Metrologia geometryczna powierzchni technologicznych. Zarysy kształtu – Falistość – Mikro- i nanochropowatość.

Wydawnictwo Naukowe PWN

"Metrologia geometryczna powierzchni technologicznych" to kompendium poświęcone tematyce pomiarów i analizy...

Układy dynamiczne w modelowaniu procesów przyrodniczych, społecznych, technologicznych
Jacek Banasiak, Katarzyna Szymańska-Dębowska

Układy dynamiczne w modelowaniu procesów przyrodniczych, społecznych, technologicznych

Wydawnictwo Naukowe PWN

"Układy dynamiczne" to podręcznik związany z analizą układów dynamicznych, którą można zastosować w różnych...

Matematyczny wszechświat. Od Pitagorasa do Plancka
Joel L. Schiff (Tłum.: W. Sikorski)

Matematyczny wszechświat. Od Pitagorasa do Plancka

Wydawnictwo Naukowe PWN

"Matematyczny wszechświat" to wciągająca opowieść, która odkrywa przed czytelnikami prawa matematyczne...

Tarcie i smarowanie w procesach kształtowania blach
Tomasz Trzepieciński

Tarcie i smarowanie w procesach kształtowania blach

Wydawnictwo Naukowe PWN

W książce Tarcie i smarowanie w procesach kształtowania blach przedstawiono specyfikę zjawiska tarcia...

Nasi partnerzy