ENG FB kontakt

18.08.2022

Strona główna Aktualności Wydarzenia Wiodące targi dla branży dostawców dla przemysłu zapraszają polskich przedsiębiorców

Wiodące targi dla branży dostawców dla przemysłu zapraszają polskich przedsiębiorców

24-02-2022

W dniach od 7 do 10 marca 2023 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja targów Zuliefermesse - tym razem ponownie w tradycyjnej formie. W 2021 roku targi odbyły się w wirtualnym formacie, w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

Targi Zuliefermesse są wiodącym w Europie spotkaniem B2B dla przedsiębiorców z branży metalowej, tworzyw sztucznych oraz przedsiębiorstw poddostawczych dla wszystkich sektorów przemysłu.

Do grona wystawców należą duże, średnie, jak i małe zakłady produkcyjne będące dostawcami modułów, komponentów i części m.in. dla: sektora budowy maszyn, urządzeń i narzędzi, motoryzacji, maszyn rolniczych, pojazdów szynowych, elektroniki, elektrotechniki, sektora tworzyw sztucznych, przemysłu lotniczego, medycyny, przemysłu optycznego, instalacji energetycznych oraz zakłady poszukujące zleceń związanych z produkcją indywidualną i usługami przemysłowymi. Zobacz pełny profil targów.

 

 

Odwiedzający szukają zleceniobiorców

Targi Zuliefermesse odwiedzane są przez przedstawicieli firm, które poszukują konkurencyjnych ofert i chętnie zlecą zewnętrzne wykonanie detali z metalu, żelaza, tworzyw sztucznych czy materiałów kompozytowych, wykonanie podzespołów, modułów i komponentów, półproduktów lub gotowych komponentów. Zakres tematyczny targów obejmuje także takie zagadnienia jak: procesy jako technologiczne usługi poddostawcze; materiały kompozytowe; narzędzia do produkcji modułów i części poddostawczych oraz technologie produkcyjne czy obróbka mechaniczna.

 

 

Do 14.10.2022 roku obowiązują promocyjne ceny za powierzchnię wystawienniczą

Zgłoszenie do 14.10.2022 od 15.10.2022
- stoisko szeregowe (jedna strona otwarta) 156,- euro/m² 166,- euro/m²
- stoisko narożne (dwie strony otwarte) 166,- euro/m² 176,- euro/m²
- stoisko czołowe (trzy strony otwarte) 176,- euro/m² 186,- euro/m²
- stoisko wyspowe (cztery strony otwarte) 179,- euro/m² 189,- euro/m²

 

Koszty dodatkowe: wpis do katalogu wystawców (drukowanego i on-line) 210,- euro, zryczałtowana opłata reklamowa 195,- euro, niemiecki podatek targowy AUMA 0,60 euro/m². Do powyższych cen należy doliczyć należny niemiecki podatek VAT 19%.

Formularze zgłoszeniowe

 

 

Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT Business Meetings

Podczas targów odbywa się Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT Business Meetings, organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Lipsku w ramach europejskiej sieci enterprise europe network. Udział w giełdzie to doskonała szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych w całej Europie. Zgłoś swój udział przed targami! Opisz co oferujesz! Twój przyszły klient Cię znajdzie! Umówione zostanie spotkanie, w którym zgodnie z życzeniem może wziąć udział również tłumacz.

Formularz rejestracyjny, dotyczący udziału w giełdzie, dostępny będzie on-line już wkrótce.

 

 

Intec – wiodące w Europie targi branży metalowej i maszynowej

W tym samym terminie odbywają się Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec. Należą one do grona wiodących targów obrabiarek, maszyn i urządzeń, komponentów i podzespołów maszynowych, narzędzi, systemów mocowania oraz automatyzacji produkcji i robotyki.

W 2019 roku w ramach duetu targowego Zuliefermesse i Intec zaprezentowało się łącznie 1 324 wystawców z 31 krajów, natomiast odwiedziło go 24 400 specjalistów z branży z 41 krajów - to wielki potencjał do nawiązania nowych, międzynarodowych kontaktów kooperacyjnych i skutecznej promocji na międzynarodowym rynku. Wspólny termin obu imprez stwarza profesjonalną platformę prezentacji wszystkich etapów produkcji przemysłowej – od narzędzi, części, komponentów i usług produkcyjnych poprzez obrabiarki, centra obróbkowe, linie produkcyjne, aż po automatyzację i cyfryzację produkcji.

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na: www.zuliefermesse.de oraz www.intec-messe.de.

Strona główna Aktualności Wydarzenia Wiodące targi dla branży dostawców dla przemysłu zapraszają polskich przedsiębiorców

Nasze propozycje

Nikiel. Stopy specjalnego przeznaczenia
Zenon Pirowski

Nikiel. Stopy specjalnego przeznaczenia

Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny

Najnowsza książka Zenona Pirowskiego to kompendium wiedzy o niklu i jego stopach. Przedstawiono w niej:...

Serwonapędy SIEMENS w praktyce inżynierskiej
Janusz Kwaśniewski, Ireneusz Dominik, Krzysztof Lalik, Mateusz Kozek

Serwonapędy SIEMENS w praktyce inżynierskiej

Wydawnictwo BTC

Książka w sposób metodyczny i przyjazny opisuje projektowanie serwonapędów bazujących na sterownikach...

Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem
Red. naukowy Piotr Cichosz

Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem

Wydawnictwo PWN

Przygotowana pod redakcją naukową prof. dr. hab. inż. Piotra Cichosza publikacja Nowoczesne procesy obróbki...

Analiza danych w systemach Internetu Rzeczy
Red. Łukasz Korus

Analiza danych w systemach Internetu Rzeczy

Akademicka Oficyna Wydawnicza Exit

Książka porusza takie zagadnienia, jak: dane w internecie rzeczy, filtracja danych pomiarowych z czujników...

Nasi partnerzy