ENG FB kontakt

27.03.2023

Strona główna Aktualności Wydarzenia XYZ Machine Tools rozwija się i jest obecne w Polsce

XYZ Machine Tools rozwija się i jest obecne w Polsce

03-02-2023

Wraz z otwarciem specjalnie wybudowanego salonu wystawowego w Zabrzu XYZ Machine Tools rozpoczyna program ekspansji w Polsce. Nowy salon jest strategicznie zlokalizowany na południu kraju, z dogodnym dojazdem autostradą do przemysłowego centrum kraju. Odwiedzający będą mogli zobaczyć potencjał systemu sterowania ProtoTRAK, z ośmioma maszynami z gamy frezarek stołowych, tokarek i centrów obróbkowych 2-OP oraz TMC ProtoTRAK.

Do wsparcia nowego salonu powołano dwóch kierowników sprzedaży – Piotra Madeję i Jana Wyrembę. Piotr Madeja specjalizuje się w sprzedaży i wdrażaniu narzędzi skrawających, natomiast Jan Wyremba ma bogate doświadczenie w sprzedaży obrabiarek, które zdobył podczas pracy dla wiodących producentów.

 

Piotr Madeja (z lewej) i Jan Wyremba (z prawej) podczas miesięcznego szkolenia w siedzibie i fabryce XYZ Machine Tools

 

U Piotra i Jana znaleźliśmy dobrą równowagę doświadczeń, która przełoży się na znaczny wzrost marki XYZ Machine Tools w nadchodzących miesiącach i latach – mówi Howard Bamforth, dyrektor sprzedaży eksportowej w XYZ Machine Tools. – Chociaż obecna sytuacja w Ukrainie miała pewien wpływ na produkcję w regionie, jesteśmy przekonani, że możemy zaobserwować znaczny wzrost sprzedaży w ciągu najbliższych 18 miesięcy do dwóch lat. Otwarcie salonu w Zabrzu jest punktem wyjścia do projektu, w ramach którego XYZ Machine Tools będzie dalej inwestować w Polsce. Oprócz tego możemy oferować szkolenia i mamy wyznaczonego partnera serwisowego w Polsce, co pozwala nam zapewnić instalację i realizację wszelkich potrzeb serwisowych w przyszłości. Dodatkowo klienci mogą być obsługiwani z naszej fabryki w Wielkiej Brytanii, jeśli jest to wymagane, np. w przypadku części zamiennych wysyłanych w ciągu 24 godzin.

 

Piotr Madeja i Jan Wyremba rozpoczęli pracę 1 października i spędzili miesiąc w centrali XYZ Machine Tools w Burlescombe w Anglii, gdzie przeszli intensywne szkolenia produktowe. Dzięki temu mogą pewnie organizować prezentacje i pokazy, zarówno w salonie wystawowym, jak i u klientów. Oficjalne otwarcie jest zaplanowane na luty 2023 r.

 

Nowy salon XYZ Machine Tools w Zabrzu, Polska

 

Strona główna Aktualności Wydarzenia XYZ Machine Tools rozwija się i jest obecne w Polsce

Zamów NEWSLETTER

Nasze propozycje

Elementy robotyki dla początkujących
Mordechai Ben-Ari, Francesco Mondada

Elementy robotyki dla początkujących

Helion

W książce gruntownie wyjaśniono reguły robotyki, pokazano także, w jaki sposób przechodzi się od...

Rysunek techniczny maszynowy dla automatyków i mechatroników
Marek Macko

Rysunek techniczny maszynowy dla automatyków i mechatroników

Wydawnictwo Naukowe PWN

Jest to uniwersalny podręcznik syntetycznie prezentujący różne formy zapisu konstrukcji – mechanicznych,...

Internet Rzeczy i jego przemysłowe zastosowania
Paweł Buchwald, Grzegorz Granosik, Aleksander Gwiazda

Internet Rzeczy i jego przemysłowe zastosowania

Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne

Książka przybliża dzisiejszą rewolucję IoT. Zawiera też wiele przykładów zastosowania IoT do rozwiązywania...

Nasi partnerzy