ENG FB kontakt

28.06.2022

Strona główna Aktualności Wydarzenia Za nami kolejna konferencja z cyklu Autodesk DAY 2022. Tym razem eksperci rozmawiali o przemyśle maszynowym

Za nami kolejna konferencja z cyklu Autodesk DAY 2022. Tym razem eksperci rozmawiali o przemyśle maszynowym

15-06-2022

Pod koniec maja odbyła się kolejna konferencja dla branży produkcyjnej z serii AUTODESK DAY. Eksperci i praktycy zaprezentowali szereg przykładów wykorzystania technologii w przemyśle maszynowym. W wirtualnym spotkaniu udział wzięło prawie 200 osób. Dodatkowo, Autodesk przygotował specjalną stronę z nagraniami wystąpień prelegentów.

Konferencja Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy odbyła się 25 maja 2022 roku i wzięło w niej udział prawie 200 osób z branży produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych. Prelegenci, będący praktykami w tej dziedzinie, opowiedzieli o swoich doświadczeniach przy transformacji cyfrowej - o jej zaletach, wadach i najlepszych drogach do niej prowadzących. Podczas konferencji zaprezentowano przykłady pokazujące jak sprawne połączenie wprowadzenia digitalizacji do wszystkich etapów produkcji może wpłynąć na poprawę szybkości produkcji, retencję klientów, produktywność pracowników, jakość i na pojawianie się nowych zleceń.

 

Nagrania z konferencji

Specjalnie dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w konferencji, Autodesk przygotował dedykowaną stronę z nagraniami z prezentacji. Wśród tematów są między innymi:

  • Przygotowanie instrukcji produkcyjnych pod kontrolą systemu Vault w firmie Aplisens
  • Zintegrowane modelowanie zakładów przemysłowych
  • Jak zminimalizować obieg dokumentacji w formie papierowej i zredukować odpady produkcyjne w przedsiębiorstwach
  • Integracja środowiska Inventor - Vault
  • Automatyzacja zadań CAD / PDM w dziale konstrukcyjnym firmy przemysłowej
  • Unikatowa aparatura badawczo testowa w gospodarce zrównoważonego rozwoju

 

Cieszymy się, że już po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się w gronie ekspertów by porozmawiać o tym, jakie rozwiązania mogę wspierać rozwój i digitalizację firm z sektora przesyłowego i produkcji maszyn. Wysokie noty potwierdzają, że spotkanie było bardzo potrzebne i inspirujące dla uczestników – powiedziała Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager z Autodesk.

 

Sprawdzona formuła

Formuła online Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy umożliwiła elastyczne podejście do uczestnictwa, prelegenci odpowiedzieli na wiele pytań zadawanych po prezentacjach, a cała konferencja spotkała się z pozytywnymi opiniami uczestników. Przykładowe opinie uczestników:

 

Uważam, że konferencja w formule, w jakiej została zorganizowana oraz sposób przedstawienia poszczególnych tematów było bardzo dobrym pomysłem. Pokazano możliwości zastosowania oprogramowania firmy Autodesk na przykładach (bez zbędnych technicznych szczegółów) oraz przykłady zastosowania w konkretnych firmach

 

Bardzo fajna konferencja, mimo że większość zagadnień odnosi się do dużo większych firm niż moje miejsce pracy to i tak pojawiło się kilka ciekawych pomysłów które postaram się wprowadzić (…)

 

Ciekawa konferencja, gdzie pokazano m.in. sposoby wykorzystania Vaulta. Dzięki takiej konferencji można spojrzeć na rozwiązania różnych zagadnień z innej perspektywy

 

Patronat mediowy nad konferencją objęli: Miesięcznik Naukowo-Techniczny Mechanik, 3Dcad.pl, Automatyka Przemysłowa, inzynierUR.pl, portalprzemyslowy.pl, Production Manager, 3Don.pl, staleo.pl, zrobotyzowany.pl.

Strona główna Aktualności Wydarzenia Za nami kolejna konferencja z cyklu Autodesk DAY 2022. Tym razem eksperci rozmawiali o przemyśle maszynowym

Nasze propozycje

Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych
Wit Grzesik, Adam Ruszaj

Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych

Wydawnictwo Naukowe PWN

Publikacja Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych jest uniwersalnym kompendium wiedzy na temat...

Teoria sterowania. Projektowanie układów regulacji
Jacek Kabziński

Teoria sterowania. Projektowanie układów regulacji

Wydawnictwo Naukowe PWN

Teoria sterowania jest elementarnym językiem, który pozwala zrozumieć i efektywnie projektować układy...

Inżynier – zawód przyszłości. Umiejętności i kompetencje inżynierskie w erze Przemysłu 4.0
Sandra Grabowska, Michalene Grebski, Wes Grebski, Radosław Wolniak

Inżynier – zawód przyszłości. Umiejętności i kompetencje inżynierskie w erze Przemysłu 4.0

CeDeWu

Wybór zawodu jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć młody człowiek. Książka powstała z...

Cyfryzacja w zarządzaniu
Aleksandra Laskowska-Rutkowska (red.)

Cyfryzacja w zarządzaniu

CeDeWu

Cyfryzacja w zarządzaniu to oryginalne i pionierskie na polskim rynku wydawniczym opracowanie dotyczące...

Nasi partnerzy