ENG FB kontakt

02.10.2022

Strona główna Aktualności Wydarzenia Znów będzie wiosna! Przemysłowa Wiosna!

Znów będzie wiosna! Przemysłowa Wiosna!

17-01-2022

Przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi powraca do tradycyjnego, wiosennego terminu. Przemysłowych specjalistów zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku.

Przemysłowy cykl Targów Kielce odbywał się zawsze wiosną. Nawet pandemia nie zdołała odwołać tego wydarzenia. Jedyną zmianą, jaką zaakceptowali zarówno wystawcy jak i zwiedzający było przeniesienie targów na jesień. Po dwóch latach „Przemysłowej Jesieni” targi wracają w tym roku do tradycyjnego, wiosennego terminu. Minioną edycję cyklu odwiedziło ponad 10 000 branżowych zwiedzających.

 

- Jesteśmy ogromnie zadowoleni. To są pierwsze targi od początku pandemii, które są tak duże i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie również tak udany – podsumowała udział w targach w 2021 roku JOANNA JUCHA-GIERCZAK, z firmy GM AUTOMATYKA.

 

Tegoroczne wystawy, do których pozostały niecałe trzy miesiące mają szansę się udać. Większość hal jest już zapełnionych, najwięksi potentaci z branży maszyn, robotów i obrabiarek potwierdzają swoją obecność i zapowiadają spektakularne ekspozycje.

Zgłoszenie udziału jako wystawcy w Przemysłowej Wiośnie nigdy nie było tak łatwe! Wystarczy zarejestrować się na Portalu Wystawcy! Dzięki Portalowi można oszczędzić czas - wszelkie formalności związane z uczestnictwem w targach załatwia się w prosty sposób online. Obecność w Portalu pomaga zwiększyć zasięg, dzięki znajdującym się tam danym kontaktowym, opisie firmy czy linkom do social mediów. Dzięki możliwości dodania materiałów, wyróżniających firmę, np. linków do video na YouTube, plików z ofertą lub zdjęć można z pewnością wzmocnić swoją markę. Portal ma też działanie networkingowe - dzięki opcji "Kalendarz spotkań", gdzie można umówić spotkania online i offline.

Warto już dziś zarezerwować termin od 5 do 7 kwietnia. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY czekają!

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/ oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing-fait.

 

Źródło: Targi Kielce

 

Galeria

 

Strona główna Aktualności Wydarzenia Znów będzie wiosna! Przemysłowa Wiosna!

Nasze propozycje

Hybrid Manufacturing Processes. Physical Fundamentals, Modelling and Rational Applications
Wit Grzesik, Adam Ruszaj

Hybrid Manufacturing Processes. Physical Fundamentals, Modelling and Rational Applications

Springer

This book explores, in a systematic way, various modes of hybridization for both conventional and...

Nikiel. Stopy specjalnego przeznaczenia
Zenon Pirowski

Nikiel. Stopy specjalnego przeznaczenia

Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny

Najnowsza książka Zenona Pirowskiego to kompendium wiedzy o niklu i jego stopach. Przedstawiono w niej:...

Serwonapędy SIEMENS w praktyce inżynierskiej
Janusz Kwaśniewski, Ireneusz Dominik, Krzysztof Lalik, Mateusz Kozek

Serwonapędy SIEMENS w praktyce inżynierskiej

Wydawnictwo BTC

Książka w sposób metodyczny i przyjazny opisuje projektowanie serwonapędów bazujących na sterownikach...

Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem
Red. naukowy Piotr Cichosz

Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem

Wydawnictwo PWN

Przygotowana pod redakcją naukową prof. dr. hab. inż. Piotra Cichosza publikacja Nowoczesne procesy obróbki...

Nasi partnerzy