FB kontakt

28.05.2017

Strona główna Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia

Digitalizacja zmieni wszystko

24-05-2017

Podczas Targów ITM Polska MACH-TOOL, które odbędą się między 6 a 9 czerwca 2017 będzie można poznać najnowsze rozwiązania w dziedzinie digitalizacji procesów produkcji. SIEMENS–KUKA liderzy w zakresie automatyzacji, digitalizacji i robotyzacji realizują koncepcję Industry 4.0.

3, 2, 1… Szlifierze na start! Drugie regionalne „Starcie Szlifierzy” w Poznaniu już tuż, tuż!

24-05-2017

Już niedługo, bo 7 czerwca startują drugie regionalne zawody „Starcie Szlifierzy”. Mistrzostwa w szlifowaniu i obróbce metalu odbędą się podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM. Na zawodników czeka sportowa rywalizacja, 5 konkurencji oraz wartościowe nagrody. Już dzisiaj wszyscy zainteresowani zawodnicy mogą wypełnić formularz rejestracyjny, by przekonać się czy drzemie w nich dusza Szlif Mistrza!

Targi EMO Hannover 2017 coraz bliżej

22-05-2017

Między 18 a 23 września br. odbędą się międzynarodowe targi obróbki metali – EMO Hannover 2017. W tym roku realizowane są pod hasłem „Connecting systems for intelligent production”. Organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby i wystawców, i odwiedzających.

Polskie Forum Hartownicze

22-05-2017

Już czwarta edycja międzynarodowej konferencji Heat Treatment Forum (Polskie Forum Hartownicze) odbyła się 26 i 27 kwietnia w centrum konferencyjnym hotelu Haston we Wrocławiu.

Robot lutujący ZEUS na bazie robota KR3 firmy KUKA już wkrótce na konferencji TEC EVERTIQ 2017

18-05-2017

Konferencja TEC EVERTIQ to wydarzenie dedykowane branży elektronicznej, które od lat zrzesza liderów polskiego i światowego przemysłu oraz dostawców zautomatyzowanych rozwiązań. Gotowy do użycia pakiet lutujący ALNEA zintegrowany z KR3 AGILUS marki KUKA, już wkrótce stanie się centralnym punktem wspólnego stoiska firm podczas tego prestiżowego seminarium TEC 2017 w Warszawie.

Innowacyjność w mikro- oraz małych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjnych w Polsce. Raport z badania „Smart Industry Polska 2017”

10-05-2017

Ponad połowa polskich firm produkcyjnych z sektora mikro- oraz małych i średnich przedsiębiorstw w ubiegłym roku wdrożyła innowacje. Większość owych innowacji została zainicjowana przez pracowników, a kluczowym motywem wprowadzania nowych rozwiązań było sprostanie wymaganiom klientów. To najważniejsze wnioski z badania „Smart Industry Polska 2017”.

Nowy dystrybutor Universal Robots na północy Polski

09-05-2017

Universal Robots, lider w produkcji robotów współpracujących, podpisał nowy kontrakt dystrybucyjny – do grona polskich dystrybutorów dołączyła firma RMA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Jest to pierwszy partner Universal Robots na północy kraju.

Debiut na miarę oczekiwań – podsumowanie I Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®

09-05-2017

Tuż przed długim weekendem zakończyła się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®. Sukces wystawy, na którą przedsiębiorcy z branży narzędziowo-przetwórczej czekali od dawna, spełnił oczekiwania organizatorów. Olbrzymie zainteresowanie Zwiedzających, bardzo atrakcyjna, specjalistyczna oferta Wystawców, premiery maszyn i prezentacja innowacyjnych technologii – tak w dużym skrócie można podsumować pierwszą edycję INNOFORM®. Pierwszą, ale na pewno nie ostatnią – znana jest już bowiem data przyszłorocznych Targów, które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2018 r.

Zamów NEWSLETTER

Nasze propozycje

2/0047_rfid_od_koncepcji.png
Bartłomiej Gładysz, Michał Grabia, Krzysztof Santarek

RFID od koncepcji do wdrożenia. Polska perspektywa

Wydawnictwo Naukowe PWN

To pierwsza w Polsce książka poświęcona innowacyjnej technologii automatycznej identyfikacji radiowej...

2/0046_technologie_mobilne.png
Barbara Ocicka (red. naukowa)

Technologie mobilne w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Wydawnictwo Naukowe PWN

Książka, opracowana przez młodych naukowców z Uniwersytetu Łódzkiego, przedstawia najnowsze trendy...

2/0048_przyrzady_i_instalacje.png
Maciej Sibiński, Katarzyna Znajdek

Przyrządy i instalacje fotowoltaiczne

Wydawnictwo Naukowe PWN

Publikacja stanowi unikalny podręcznik z zakresu fotowoltaiki, w którym połączono aktualną wiedzę z...

Nasi partnerzy