ENG FB kontakt

25.11.2020

Strona główna Aktualności Wydarzenia 3Dconnexion świętuje 20-lecie działalności na terenie Europy Wschodniej

3Dconnexion świętuje 20-lecie działalności na terenie Europy Wschodniej

19-11-2020

 

W tym roku firma 3Dconnexion obchodzi 20-lecie pomyślnej działalności w regionie Europy Wschodniej. Produkty SpaceMouse i CadMouse firmy 3Dconnexion to profesjonalne urządzenia peryferyjne, znane z eleganckiej estetyki i trwałości, gwarantujące doskonałą wydajność, precyzję oraz wygodną i ergonomiczną pracę.

W 1993 r., na promie kosmicznym Columbia, po raz pierwszy zastosowano system sterowania 3D do obsługi ramienia robota w przestrzeni kosmicznej, który dał początek pierwszej na świecie myszy 3D, znanej dzisiaj jako SpaceMouse®.

W tym samym czasie założona została firma 3Dconnexion, która opatentowała zastosowany w urządzeniach SpaceMouse unikatowy czujnik z technologią sześciu stopni swobody ruchu, umożliwiający płynne i intuicyjne manipulowanie obiektami trójwymiarowymi. Sprawą kluczową było opracowanie rozwiązań, które zapewniają większą wydajność, większą precyzję i większy komfort pracy projektantów i inżynierów, na pierwszym miejscu natomiast firma 3Dconnexion zawsze stawiała najwyższą ergonomię.

W roku 2000 powstała filia 3Dconnexion w Polsce – biuro lokalne obejmujące swoją działalnością ponad 20 krajów i współpracujące z ponad 250 dystrybutorami i resellerami w regionie. Od Czech po Syberię: produkty SpaceMouse i CadMouse to dziś nieodzowne narzędzia pracy dla projektantów i inżynierów z różnych branż, takich jak przemysł motoryzacyjny i maszynowy, poprzez sektor medyczny, animację komputerową i architekturę.

Wśród firm z Europy Środkowo-Wschodniej korzystających na co dzień z rozwiązań 3Dconnexion są m.in.: Skoda Auto, General Electric, Pratt&Whitney, Man, ABB, Ceska Zbrojovka, Tatra, Mercedes, Volvo, Porsche Engineering, IKEA, Bosch, Boeing, Airbus, Continental.

 

Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich 20 lat - mówi Mieczysław Trzciński, Dyrektor Handlowy 3Dconnexion. Przez cały ten czas koncentrowaliśmy się na innowacjach, badaniach i rozwoju oraz inwestycjach, a co najważniejsze, na budowaniu głębokich i opartych na zaufaniu relacji z naszymi partnerami i klientami. Nasi współpracownicy wierzą, że produkty, które codziennie wprowadzamy na rynek, są wartościowe i godne zaufania, a my jesteśmy wdzięczni za ich wsparcie.

Udało się również stworzyć utalentowany i zaangażowany zespół, który przyczynił się do naszego sukcesu - dodaje z dumą Mieczysław Trzciński. Z ufnością patrzymy w przyszłość i wierzymy, że ciągle będziemy dostarczać wszystkich projektantów i inżynierów w Europie Wschodniej produkty i usługi najwyższej jakości.

 

Z okazji 20-lecia polskiego oddziału 3Dconnexion przygotowało specjalną ofertę na produkty SpaceMouse i CadMouse. Wszystkie modele profesjonalne dostępne są teraz z 20% rabatem. Promocja dostępna jest w sklepie internetowym 3Dconnexion do 2 grudnia 2020.

Strona główna Aktualności Wydarzenia 3Dconnexion świętuje 20-lecie działalności na terenie Europy Wschodniej

Nasze propozycje

Pojazdy autonomiczne i systemy transportu autonomicznego
Włodzimierz Choromański, Iwona Grabarek, Maciej Kozłowski:

Pojazdy autonomiczne i systemy transportu autonomicznego

Wydawnictwo Naukowe PWN

W publikacji znajdują się charakterystyki pojazdów autonomicznych o różnym poziomie autonomizacji – L3-L5,...

Wybrane zagadnienia z zakresu prawa. Podręcznik akademicki dla studentów studiów technicznych
Krzysztof Zymonik

Wybrane zagadnienia z zakresu prawa. Podręcznik akademicki dla studentów studiów technicznych

Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej

W książce zawarto podstawową wiedzę z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego i prawa pracy, potrzebną...

Jak myślą inteligentne maszyny
Sean Gerrish (tłum. Filip Fierek)

Jak myślą inteligentne maszyny

Wydawnictwo Naukowe PWN

Książka zawiera przegląd przełomowych odkryć w obszarze AI i uczenia maszynowego, które uczyniły dzisiejsze...

The Plastics Paradox: Facts for a Brighter Future
Chris DeArmitt

The Plastics Paradox: Facts for a Brighter Future

Phantom Plastics LLC

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych poleca publikację autorstwa dr. Chrisa DeArmitta, członka the...

Nasi partnerzy