ENG FB kontakt

16.05.2021

Strona główna Aktualności Wydarzenia 3Dconnexion świętuje 20-lecie działalności na terenie Europy Wschodniej

3Dconnexion świętuje 20-lecie działalności na terenie Europy Wschodniej

19-11-2020

 

W tym roku firma 3Dconnexion obchodzi 20-lecie pomyślnej działalności w regionie Europy Wschodniej. Produkty SpaceMouse i CadMouse firmy 3Dconnexion to profesjonalne urządzenia peryferyjne, znane z eleganckiej estetyki i trwałości, gwarantujące doskonałą wydajność, precyzję oraz wygodną i ergonomiczną pracę.

W 1993 r., na promie kosmicznym Columbia, po raz pierwszy zastosowano system sterowania 3D do obsługi ramienia robota w przestrzeni kosmicznej, który dał początek pierwszej na świecie myszy 3D, znanej dzisiaj jako SpaceMouse®.

W tym samym czasie założona została firma 3Dconnexion, która opatentowała zastosowany w urządzeniach SpaceMouse unikatowy czujnik z technologią sześciu stopni swobody ruchu, umożliwiający płynne i intuicyjne manipulowanie obiektami trójwymiarowymi. Sprawą kluczową było opracowanie rozwiązań, które zapewniają większą wydajność, większą precyzję i większy komfort pracy projektantów i inżynierów, na pierwszym miejscu natomiast firma 3Dconnexion zawsze stawiała najwyższą ergonomię.

W roku 2000 powstała filia 3Dconnexion w Polsce – biuro lokalne obejmujące swoją działalnością ponad 20 krajów i współpracujące z ponad 250 dystrybutorami i resellerami w regionie. Od Czech po Syberię: produkty SpaceMouse i CadMouse to dziś nieodzowne narzędzia pracy dla projektantów i inżynierów z różnych branż, takich jak przemysł motoryzacyjny i maszynowy, poprzez sektor medyczny, animację komputerową i architekturę.

Wśród firm z Europy Środkowo-Wschodniej korzystających na co dzień z rozwiązań 3Dconnexion są m.in.: Skoda Auto, General Electric, Pratt&Whitney, Man, ABB, Ceska Zbrojovka, Tatra, Mercedes, Volvo, Porsche Engineering, IKEA, Bosch, Boeing, Airbus, Continental.

 

Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich 20 lat - mówi Mieczysław Trzciński, Dyrektor Handlowy 3Dconnexion. Przez cały ten czas koncentrowaliśmy się na innowacjach, badaniach i rozwoju oraz inwestycjach, a co najważniejsze, na budowaniu głębokich i opartych na zaufaniu relacji z naszymi partnerami i klientami. Nasi współpracownicy wierzą, że produkty, które codziennie wprowadzamy na rynek, są wartościowe i godne zaufania, a my jesteśmy wdzięczni za ich wsparcie.

Udało się również stworzyć utalentowany i zaangażowany zespół, który przyczynił się do naszego sukcesu - dodaje z dumą Mieczysław Trzciński. Z ufnością patrzymy w przyszłość i wierzymy, że ciągle będziemy dostarczać wszystkich projektantów i inżynierów w Europie Wschodniej produkty i usługi najwyższej jakości.

 

Z okazji 20-lecia polskiego oddziału 3Dconnexion przygotowało specjalną ofertę na produkty SpaceMouse i CadMouse. Wszystkie modele profesjonalne dostępne są teraz z 20% rabatem. Promocja dostępna jest w sklepie internetowym 3Dconnexion do 2 grudnia 2020.

Strona główna Aktualności Wydarzenia 3Dconnexion świętuje 20-lecie działalności na terenie Europy Wschodniej

Kalendarium wydarzeń

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Nasze propozycje

Teoria sterowania. Projektowanie układów regulacji
Jacek Kabziński

Teoria sterowania. Projektowanie układów regulacji

Wydawnictwo Naukowe PWN

Teoria sterowania jest elementarnym językiem, który pozwala zrozumieć i efektywnie projektować układy...

Inżynier – zawód przyszłości. Umiejętności i kompetencje inżynierskie w erze Przemysłu 4.0
Sandra Grabowska, Michalene Grebski, Wes Grebski, Radosław Wolniak

Inżynier – zawód przyszłości. Umiejętności i kompetencje inżynierskie w erze Przemysłu 4.0

CeDeWu

Wybór zawodu jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć młody człowiek. Książka powstała z...

Cyfryzacja w zarządzaniu
Aleksandra Laskowska-Rutkowska (red.)

Cyfryzacja w zarządzaniu

CeDeWu

Cyfryzacja w zarządzaniu to oryginalne i pionierskie na polskim rynku wydawniczym opracowanie dotyczące...

Przemysł 4.0 w organizacjach. Wyzwania i szanse dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw
Anna Michna, Jan Kaźmierczak (red.)

Przemysł 4.0 w organizacjach. Wyzwania i szanse dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

CeDeWu

W monografii przedstawiono wyniki badań empirycznych dotyczących całokształtu kontekstów organizacyjnych...

Nasi partnerzy