FB kontakt

22.02.2018

Strona główna Aktualności Wydarzenia INDUSTRYmeeting – w lutym przemysł spotyka się w Sosnowcu!

INDUSTRYmeeting – w lutym przemysł spotyka się w Sosnowcu!

22-01-2018

Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting odbędą się między 20 a 21 lutego 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Jest to wydarzenie, podczas którego prezentowane są innowacyjne produkty i rozwiązania przemysłowe.

Podczas INDUSTRYmeeting zorganizowana zostanie strefa konsultacyjno-seminaryjna, stanowiąca doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. W programie przewidziano m.in.:

  • konferencję „Praca 4.0 w nowoczesnym przedsiębiorstwie przemysłowym” (organizatorzy: Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu, Expo Silesia);
  • konferencję „Doskonalenie stanu BHP w różnych gałęziach przemysłu” (organizatorzy: Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, Expo Silesia), wydarzenie realizowane w ramach Salonu BHP;
  • II edycja seminarium „Materiały kompozytowe w przemyśle” (organizatorzy: Politechnika Śląska, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych, Expo Silesia); wydarzenie realizowane w ramach Salonu Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting;
  • pokaz eksperymentalny – wyjątkowe szkolenie nt. materiałów niebezpiecznych: „Unikanie zagrożeń związanych z używaniem cieczy palnych i substancji niebezpiecznych” (organizator: firma DENIOS);
  • liczne pokazy i prezentacje własne wystawców.

 

INDUSTRYmeeting 2018 poświęcone jest kluczowym technologiom przemysłowym obejmującym: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę, elementy złączne, BHP, przetwórstwo tworzyw, utrzymanie ruchu oraz badania nieniszczące.

W ramach Targów Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting odbędzie się II edycja salonu KOMPOZYTmeeting. Utrzymane w formule B2B wydarzenie daje możliwość spotkania w jednym miejscu dyrektorów technicznych i wykonawczych, kadry zarządzającej i inżynierskiej w zakładach przemysłowych, a także specjalistów, techników oraz pracowników naukowych.

W czasie targów zostanie uruchomiona Specjalna Strefa Pokazowa przeznaczona dla maszyn i urządzeń do produkcji materiałów kompozytowych. Taka strefa to nie tylko większa przestrzeń ekspozycyjna, ale także możliwość pokazania maszyn i urządzeń w ruchu.

Podczas KOMPOZYTmeeting nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń o charakterze seminaryjno-konferencyjnym związanych z branżą. Zarówno sama wystawa, jak również jej część merytoryczna, będzie znakomitą okazją do nawiązania licznych kontaktów biznesowych z profesjonalną publicznością, do wymiany poglądów i doświadczeń, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w branży.

 

Źródło: Expo Silesia

Nasze propozycje

Programowanie robotów przemysłowych
Wojciech Kaczmarek, Jarosław Panasiuk

Programowanie robotów przemysłowych

Wydawnictwo Naukowe PWN

Jest to ostatnia książka z serii Robotyka. Zawiera aktualną wiedzę na temat programowania robotów. Na...

Przykłady obliczania konstrukcji żelbetowych. Zeszyt 3. Zarysowanie

Przykłady obliczania konstrukcji żelbetowych. Zeszyt 3. Zarysowanie

Wydawnictwo Naukowe PWN

Monografia dotyczy sprawdzania konstrukcji żelbetowych ze względu na zarysowanie. Składa się z dwóch...

Technologie mobilne w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw
Barbara Ocicka (red. naukowa)

Technologie mobilne w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Wydawnictwo Naukowe PWN

W publikacji scharakteryzowano nowoczesne technologie mobilne wykorzystywane przez firmy w logistyce i...

Transport intermodalny. Projektowanie terminali przeładunkowych
Marianna Jacyna, Dariusz Pyza, Roland Jachimowski

Transport intermodalny. Projektowanie terminali przeładunkowych

Wydawnictwo Naukowe PWN

Zasadnicza część książki jest poświęcona zagadnieniom kształtowania i wymiarowania terminali...

Nasi partnerzy