ENG FB kontakt

31.03.2020

Strona główna Aktualności Wydarzenia Inteligentna Fabryka – Era Cyfrowej Transformacji

Inteligentna Fabryka – Era Cyfrowej Transformacji

1-2 grudnia 2020, Poznań

24-03-2020

Szczyt „Inteligentna Fabryka – Era Cyfrowej Transformacji” to międzynarodowa konferencja techniczna dla branży motoryzacyjnej, której celem jest stworzenie platformy dla producentów części i OEM, dzięki której firmy te będą mogły spotkać się z międzynarodowymi ekspertami z zakresu technologii produkcji, materiałów, czystości technicznej , robotyzacji, i automatyzacji.

Podczas seminariów, prywatnych rozmów handlowych, wizytacji fabryk Volskwagena i Solarisa, uczestnicy będą mogli pozyskać wiedzę, technologię i maszyny, ale przede wszystkim nawiązać kontakty biznesowe, które umożliwiom im ekspansję na rynku dostawców części dla sektora motoryzacyjnego.

 

 

Uczestnicy będą się składać z największych producentów samochodów osobowych, lekkich i ciężkich pojazdów dostawczych i pojazdów użytkowych, producentów części 1 i 2 rzędu (Tier 1 & 2) międzynarodowych dostawców maszyn i technologii, a także lokalnych dystrybutorów.

Naszym celem jest zapewnienie naszym uczestnikom wartości edukacyjnej użytecznej dla rozwoju biznesu - nie akceptujemy ofert sprzedaży przebranych za informacje o innowacjach technologicznych w naszym programie. Uczestnicy konferencji powinni opuścić seminaria z poczuciem zdobycia nowej wiedzy i użytecznych kontaktów.

Ze względu na historyczny rozwój przemysłu ciężkiego - stoczni, górnictwa, motoryzacji i stali, Polska ma duże zapotrzebowanie na maszyny. Jednak krajowa podaż jest w stanie zaspokoić około 30% tego popytu. Polski rynek metalurgiczny w latach 2014-2018 wykazał stabilny wzrost na poziomie 10% rocznie. W 2018 roku Polska zaimportowała narzędzia do obróbki metali - prasy, centra obróbcze, wiertarki i inne narzędzia (HS 8455-8463) o wartości ponad 1 mld USD.

Jesteśmy przekonani, że zaproszone przez nas, wiodące firmy z Azji, a przede wszystkim Tajwanu – który dzięki przodującemu systemowi opieki zdrowotnej i zdecydowanycm akcjom rządu oparł się skutecznie korona wirusowi, ze swoją ofertą wysokich jakościowo, ale nie cenowo, produktów, będą w stanie wpasować się idealnie w potrzeby polskich producentów części, pragnących rozwinąć swoją działalność oraz zoptymalizować koszty i efektywność produkcji.

 

Dla wszystkich czytelników Mechanika – patrona medialnego konferencji, organizator oferuje 25% zniżki na uczestnictwo w konferencji, poprzez kod "MECHANIKVIP" na bilety Standard i Premium.

 

Rejestracja i dodatkowe informacje: ringierevents.eventbank.com

 

Źródło: Ringier

Nasze propozycje

Exactly: How precision engineers created the modern world
Simon Winchester

Exactly: How precision engineers created the modern world

HarperCollins Publishers, 2019

Precyzja jest kluczem we współczesnym świecie, ale jak i kiedy zaczęła kształtować świat?...

Internet Rzeczy
Marcin Sikorski

Internet Rzeczy

Wydawnictwo Naukowe PWN

Autor poruszył takie kwestie, jak: szybki rozwój IoT a sceptycyzm i niewiedza konsumentów, problemy...

Hybrydowy model priorytetyzacji technologii
Ewa Chodakowska

Hybrydowy model priorytetyzacji technologii

Oficyna Wydawnicza Politechniki Białostockiej

Podjęty w monografii problem badawczy dotyczy możliwości wykorzystania w procesie priorytetyzacji...

Uczenie maszynowe z językiem JavaScript. Rozwiązywanie złożonych problemów
Burak Kanber

Uczenie maszynowe z językiem JavaScript. Rozwiązywanie złożonych problemów

Helion

Uczenie maszynowe jeszcze kilka lat temu stanowiło niemal wiedzę tajemną. Nieliczni eksperci w tej...

Nasi partnerzy