ENG FB kontakt

15.12.2019

Strona główna Aktualności Wydarzenia Polska firma VERASHAPE z nagrodą przyznaną przez HEXAGON Manufacturing Intelligence

Polska firma VERASHAPE z nagrodą przyznaną przez HEXAGON Manufacturing Intelligence

15-07-2019

 

W hiszpańskim Sitges w dniach 7-12 kwietnia br. odbyła się światowa konferencja dystrybutorów i partnerów w zakresie oprogramowania firmy HEXAGON. Statuetkę „ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA” otrzymała polska firma VERASHAPE. 150 uczestników z całego świata miało okazję wymienić się doświadczeniami w malowniczej części Katalonii.

Oprogramowanie CAM, takie jak: EDGECAM, RADAN, VISI czy WORKNC już od 20 lat pomaga naszym klientom optymalizować procesy produkcyjne. Więc dla nas ten puchar jest nagrodą typu WIN-WIN, gdzie z jednej strony są zadowoleni klienci, a z drugiej producent oprogramowania usatysfakcjonowany jakością współpracy z firmą VERASHAPE – powiedział Tomasz Szymański, CEO VERASHAPE.

Konferencja była potężną dawką wiedzy dotyczącej planowanych nowych funkcjonalności, które pojawią się w 2020 roku oraz przykładami ciekawych wdrożeń. Wszyscy uczestnicy podkreślają, że kierunek rozwoju oprogramowania i nowe funkcjonalności pozwolą na lepsze wykorzystanie możliwości obrabiarek, a co za tym idzie wzrost ich wydajności i powtarzalności wyprodukowanych elementów.

 

Źródło: Verashape

Nasze propozycje

Hybrydowy model priorytetyzacji technologii
Ewa Chodakowska

Hybrydowy model priorytetyzacji technologii

Oficyna Wydawnicza Politechniki Białostockiej

Podjęty w monografii problem badawczy dotyczy możliwości wykorzystania w procesie priorytetyzacji...

Uczenie maszynowe z językiem JavaScript. Rozwiązywanie złożonych problemów
Burak Kanber

Uczenie maszynowe z językiem JavaScript. Rozwiązywanie złożonych problemów

Helion

Uczenie maszynowe jeszcze kilka lat temu stanowiło niemal wiedzę tajemną. Nieliczni eksperci w tej...

Nasi partnerzy