ENG FB kontakt

19.06.2019

Strona główna Aktualności Wydarzenia Powiew „Przemysłowej Wiosny” 2019

Powiew „Przemysłowej Wiosny” 2019

22-03-2019

800 wystawców, 500 pracujących maszyn, 7 zajętych hal – Przemysłowa Wiosna w edycji 2019 zapowiada się imponująco! Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami to najważniejszy punkt na początku roku w kalendarzu firm z niemal wszystkich gałęzi przemysłu.

Przemysłowa Wiosna 2019 odbędzie się w Targach Kielce w dniach 26-28 marca. Wydarzenie zapowiada się imponująco. Po raz pierwszy partnerem technologicznym Targów STOM została firma SIAD.

 

 

Według danych z najnowszego raportu World Robotics Report 2018, publikowanego co roku przez Międzynarodową Federację Robotyki (International Federation of Robotics, IFR), w 2017 r. liczba dostarczonych do producentów robotów przemysłowych wyniosła 381 335 sztuk, co oznacza piąty rok z rzędu ze wzrostem globalnej sprzedaży, rekord w historii branży i o ok. 30% lepszy wynik niż przed rokiem. Nie dziwi zatem fakt, że coraz ważniejszym elementem cyklu będzie odbywający się po raz drugi STOM-ROBOTICS, w całości poświęcony robotom przemysłowym. Partnerem tego wydarzenia została firma YASKAWA. Jest to jeden z największych na świecie producentów robotów przemysłowych, falowników, serwonapędów oraz kontrolerów ruchu. Roboty YASKAWA, znane pod marką MOTOMAN, spełniają oczekiwania dynamicznie rozwijającego się rynku przemysłowego w Polsce. Po raz pierwszy w Kielcach swoją ofertę przedstawi KUKA - jeden z największych producentów Robotów. Polskiego robota zaprezentuje natomiast firma EASY ROBOTS.

Nie mniej rekordowo zapowiadają się pozostałe wydarzenia: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, EXPO-SURFACE, KIELCE FLUID-POWER, CONTROL-STOM, SPAWALNICTWO,DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 26 do 28 marca 2019 roku. Na stoisku MECHANIKA (HALA E, stoisko 29) dostępne będą bezpłatne egzemplarze miesięcznika oraz kod rabatowy na prenumeratę.

 

Źródło: Targi Kielce

Nasze propozycje

Strukturalne aspekty odkształcania metali
Karol Przybyłowicz

Strukturalne aspekty odkształcania metali

Wydawnictwo WNT

W książce zawarto jakościowy opis procesów zachodzących podczas plastycznego odkształcania metali z...

Podstawy mechaniki ciał stałych i płynów
Andrzej Flaga

Podstawy mechaniki ciał stałych i płynów

Wydawnictwo Naukowe PWN

Najważniejszą zaletą niniejszej monografii jest przedstawienie w ramach jednego opracowania głównych...

Wytrzymałość materiałów. Zbiór zadań z rozwiązaniami
Roman Gieleta

Wytrzymałość materiałów. Zbiór zadań z rozwiązaniami

Redakcja Wydawnictw WAT

Podręcznik jest zbiorem rozwiązanych zadań z podstawowych działów wytrzymałości materiałów. Jest...

Ludzkość poprawiona. Jak najbliższe lata zmienią świat, w którym żyjemy
Grzegorz Lindenberg

Ludzkość poprawiona. Jak najbliższe lata zmienią świat, w którym żyjemy

Wydawnictwo Otwarte

Autor opisuje, na czym polega rewolucja w genetyce, jak działa i co dziś potrafi sztuczna inteligencja....

Nasi partnerzy