ENG FB kontakt

16.06.2019

Strona główna Aktualności Wydarzenia RozGROMić konkurencję. Sprawdzone strategie dowodzenia, motywowania i zwyciężania – generał Roman Polko na targach ITM Polska 2019

RozGROMić konkurencję. Sprawdzone strategie dowodzenia, motywowania i zwyciężania – generał Roman Polko na targach ITM Polska 2019

20-05-2019

Już 4 czerwca 2019 w Poznaniu, w ramach targów ITM Polska i Subcontracting, odbędzie się wykład, w którym były dowódca GROMu podzieli się swoją wiedzą z zakresu zarządzania, motywowania i budowania przewagi konkurencyjnej.

Zarządzanie firmą jest jak dowodzenie armią. Zasady stosowane w wojsku nadają się do natychmiastowego zastosowania w biznesie. Militarne wyzwania, jakie stały przed generałem Romanen Polko, pozwoliły na zgromadzenie unikalnego zbioru doświadczeń, użytecznych zarówno dla ludzi w mundurach, jak i tych w garniturach.

 

W życiu jak na wojnie — wygrywa skuteczniejszy

Świat biznesu od wieków korzysta z mądrości wojskowych - sprawdzonych w boju strategii dowodzenia, budowania zespołu, inspirowania do działania, przezwyciężania kryzysów i zwyciężania w walce. - Firmy, podobnie jak wojsko, muszą prowadzić bój o serca i umysły pracowników. Jeśli oni pasję i intelekt zaangażują w powodzenie przedsiębiorstwa, sukces jest pewniejszy - twierdzi generał Roman Polko.

 

 

Zasady wojskowości dają się przełożyć na reguły zarządzania biznesem. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak skutecznie motywować zespół, jak osiągać zamierzone cele, jak efektywnie zarządzać zadaniami realizowanymi przez zespół, jak budować przywództwo zespołowe i osobiste, jak podejmować ryzyko aby przekuć je w sukces – warto zarezerwować czas i posłuchać wystąpienia generała Polko pt. „RozGROMić konkurencję. Sprawdzone strategie dowodzenia, motywowania i zwyciężania”. Prelekcja generała jest wspólną inicjatywą targów ITM Polska, Subcontracting oraz Klastra Obróbki Metali – Krajowego Klastra Kluczowego.

 

Wojskowy dowódca z biznesem w tle

Generał Roman POLKO to dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM oraz najmłodszy dwugwiazdkowy generał w Wojsku Polskim.

Na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń pokazuje, jak być skutecznym przywódcą w ekstremalnych/kryzysowych sytuacjach. Przełamuje wojskowe stereotypy o wyższości użycia siły nad innymi metodami perswazji ucząc, jak pozytywnie motywować nawet najbardziej zniechęconych podwładnych. Pokazuje jak budować zespół i kierować tworzącymi go ludźmi, w jaki sposób wytyczać cele i podejmować strategiczne decyzje. Perspektywa, z jakiej prezentuje swoje doświadczenia w odnoszeniu sukcesu pozwala odbiorcom spojrzeć świeżym okiem na organizację, w której funkcjonują i skutecznie poprowadzić ją do zwycięstwa.

Były dowódca GROMu podkreśla, że dzisiejsze firmy dużo mówią o innowacyjności, ale w rzeczywistości trzymają się utartych schematów, zachowują przewidywalnie i kopiują wzorce. - Siły specjalne zawsze działały inaczej niż regularne wojska, szukały nowatorskich rozwiązań, były też gotowe, by przegrać walkę, bo chodzi o to, by wygrać wojnę – dodaje Polko.

 

Prelekcja generała Polko pt.

„RozGROMić konkurencję. Sprawdzone strategie dowodzenia, motywowania i zwyciężania”.

4 czerwca 2019, godz. 13:00 – 14:30,

Aleja Lipowa , Międzynarodowe Targi Poznańskie

 

Źródło: Grupa MTP

Nasze propozycje

Strukturalne aspekty odkształcania metali
Karol Przybyłowicz

Strukturalne aspekty odkształcania metali

Wydawnictwo WNT

W książce zawarto jakościowy opis procesów zachodzących podczas plastycznego odkształcania metali z...

Podstawy mechaniki ciał stałych i płynów
Andrzej Flaga

Podstawy mechaniki ciał stałych i płynów

Wydawnictwo Naukowe PWN

Najważniejszą zaletą niniejszej monografii jest przedstawienie w ramach jednego opracowania głównych...

Wytrzymałość materiałów. Zbiór zadań z rozwiązaniami
Roman Gieleta

Wytrzymałość materiałów. Zbiór zadań z rozwiązaniami

Redakcja Wydawnictw WAT

Podręcznik jest zbiorem rozwiązanych zadań z podstawowych działów wytrzymałości materiałów. Jest...

Ludzkość poprawiona. Jak najbliższe lata zmienią świat, w którym żyjemy
Grzegorz Lindenberg

Ludzkość poprawiona. Jak najbliższe lata zmienią świat, w którym żyjemy

Wydawnictwo Otwarte

Autor opisuje, na czym polega rewolucja w genetyce, jak działa i co dziś potrafi sztuczna inteligencja....

Nasi partnerzy