ENG FB kontakt

19.06.2019

Strona główna Aktualności Wydarzenia Targi Lamiera – wydarzenie w branży obróbki plastycznej blachy

Targi Lamiera – wydarzenie w branży obróbki plastycznej blachy

04-02-2019

Już ponad 300 firm potwierdziło swój udział w międzynarodowej wystawie branży obrabiarek do obróbki plastycznej blachy i innowacyjnych technologii z nią związanych. Aż 20% z nich pojawi się tu po raz pierwszy albo wróci na targi Lamiera po dłuższej nieobecności. Impreza odbędzie się w Fiera Milano Rho, w dniach 15–18 maja 2019 r.

Lista wystawców, którzy już zgłosili swój udział, jest dostępna na stronie www.lamiera.net. Do tej pory zarezerwowano powierzchnię wystawową o 50% większą od powierzchni ostatniej edycji targów, odbywającej się w Bolonii – Lamiera 2016, a przecież do imprezy pozostały jeszcze prawie cztery miesiące. To dowodzi, że przeniesienie targów do Mediolanu pozwoliło na ich rozwój i konsolidację.

Maszyny wolnostojące, instalacje, technologie do cięcia laserowego, sprzęt do obróbki blach, rury, kształtowniki, druty, elementy konstrukcji stalowych, prasy, matryce, maszyny spawalnicze i do obróbki powierzchniowej, kooperacja przemysłowa, łączniki i mocowania przemysłowe to tylko niektóre z tradycyjnych elementów tych targów.

Zgodnie z wielką transformacją, którą przechodzi cały światowy przemysł, targi Lamiera zaprezentują również technologie dostosowane do koncepcji smart factory oraz szeroką gamę produktów do automatyzacji, robotów (Robot Planet) i technologii cyfrowych (Fabbrica-futura), a także rozwiązania z dziedziny doradztwa (Box Consulting).

Promowane przez UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE (Stowarzyszenie Włoskich Producentów Obrabiarek, Robotów i Automatyzacji) i zorganizowane przez CEU (Centro Esposizioni Ucimu) targi Lamiera będą wspierać liczne inicjatywy mające na celu pogłębienie tematyki wystawy. Dzięki tak szerokiej ofercie targi Lamiera są miejscem, w którym idee nabierają kształtów – parafrazując slogan wybrany dla tej edycji.

Od marca na stronie lamiera.net będzie aktywna wstępna rejestracja online – za jej pośrednictwem można otrzymać bezpłatny bilet wstępu na targi oraz skorzystać ze zniżek w hotelach, restauracjach i sklepach partnerskich wskazanych na stronie www.golden-card.it.

Nasze propozycje

Strukturalne aspekty odkształcania metali
Karol Przybyłowicz

Strukturalne aspekty odkształcania metali

Wydawnictwo WNT

W książce zawarto jakościowy opis procesów zachodzących podczas plastycznego odkształcania metali z...

Podstawy mechaniki ciał stałych i płynów
Andrzej Flaga

Podstawy mechaniki ciał stałych i płynów

Wydawnictwo Naukowe PWN

Najważniejszą zaletą niniejszej monografii jest przedstawienie w ramach jednego opracowania głównych...

Wytrzymałość materiałów. Zbiór zadań z rozwiązaniami
Roman Gieleta

Wytrzymałość materiałów. Zbiór zadań z rozwiązaniami

Redakcja Wydawnictw WAT

Podręcznik jest zbiorem rozwiązanych zadań z podstawowych działów wytrzymałości materiałów. Jest...

Ludzkość poprawiona. Jak najbliższe lata zmienią świat, w którym żyjemy
Grzegorz Lindenberg

Ludzkość poprawiona. Jak najbliższe lata zmienią świat, w którym żyjemy

Wydawnictwo Otwarte

Autor opisuje, na czym polega rewolucja w genetyce, jak działa i co dziś potrafi sztuczna inteligencja....

Nasi partnerzy