ENG FB kontakt

03.04.2020

Strona główna Aktualności Wydarzenia W czerwcu 2020 drukuj w 3D na targach 3D Solutions. Największe wydarzenie branżowe w Polsce już niedługo!

W czerwcu 2020 drukuj w 3D na targach 3D Solutions. Największe wydarzenie branżowe w Polsce już niedługo!

16-12-2019

Kiedy wydawałoby się, że człowiek stworzył już wszystko, wówczas wystarczy pomyśleć o technologii druku 3D, który skutecznie zastępuje tradycyjne metody wytwórcze w wielu branżach. W dniach 2-5 czerwca 2020, najnowsze drukarki 3D i technologie z nimi związane będzie można osobiście zobaczyć w trakcie targów 3D Solutions, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

 

Jedyne takie wydarzenie w Polsce

Wystawa 3D Solutions skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów, którzy poszukują najlepszych rozwiązań w technologiach druku 3D dla przemysłu, a także do wszystkich, którzy spragnieni są nowości branżowych. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie zapewniony zostaje dostęp dla wszystkich uczestników do innowacyjnych urządzeń i wiedzy dotyczącej technologii przyrostowych.

 

3D Solutions

 

- Branża druku 3D w Polsce po kilku latach intensywnego poszukiwania swojego miejsca na gospodarczej mapie kraju na stałe zadomowiła się w branży przemysłowej. Producenci i dystrybutorzy coraz śmielej pukają do zakładów produkcyjnych, wydziałów R&D oraz uczelni technicznych, gdzie widzą swoją szansę intensywnego rozwoju. Z roku na rok widzimy udoskonalenia w istniejących technologiach, które jeszcze efektywniej można wykorzystywać w produkcji seryjnej, a co za tym idzie oszczędzać czas, materiał i pieniądze. Połączenie targów 3D Solutions z targami ITM Industry Europe to jak co roku doskonała okazja do znalezienia nowych kontaktów biznesowych – mówi Mateusz Nowakowski, dyrektor targów 3D Solutions.

 

3D Solutions

Targi 3D Solutions 2019

 

Absolutne nowości na ekspozycji

Na stoiskach wystawców będzie można uczestniczyć w prezentacjach najnowszych typów drukarek 3D, wydruków oraz skanerów 3D. Wiele z nich to polskie lub światowe premiery. Istnieje także możliwość rozmowy z przedstawicielami firm oraz skorzystania ze specjalistycznych konsultacji dotyczących danego sprzętu.

Wśród zwiedzających nie zabraknie osób z takich branż, jak automotive&aerospace, odlewnictwo oraz logistyka, gdzie technologie przyrostowe mają stanowić element łańcucha dostaw. Udział w targach to najlepsza okazja w roku do podjęcia współpracy biznesowej dla producentów, dystrybutorów i usługodawców najnowszych technologii.

 

Przemysł technologiczny w jednym miejscu

Targi 3D Solutions odbywają się równolegle z całym blokiem targów ITM Industry-Europe – prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – targi druku i skanu 3D oraz Subcontracting.

 

Wystawcy już się zgłaszają

Chociaż do targów 3D Solutions zostało jeszcze trochę czasu, lista regularnie się zapełnia, co jest odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju branży.

Rejestracji firmy można dokonać na przeznaczonej do tego stronie stronie - Strefa Wystawców.

 

Dołącz do nas i kup bilet na targi

To jedyna szansa na zobaczenie na własne oczy tak wielu zastosowań technologicznych w świecie 3D. Niektóre w nich właśnie podczas 3D Solutions będą miały swoje premiery. Już dziś można kupić bilet uprawniający do zwiedzenia całej ekspozycji 3D Solutions oraz wszystkich targów z bloku ITM Industry-Europe. Bilety dostępne są na stronie TO BILET.

 

Źródło: Grupa MTP

Nasze propozycje

Exactly: How precision engineers created the modern world
Simon Winchester

Exactly: How precision engineers created the modern world

HarperCollins Publishers, 2019

Precyzja jest kluczem we współczesnym świecie, ale jak i kiedy zaczęła kształtować świat?...

Internet Rzeczy
Marcin Sikorski

Internet Rzeczy

Wydawnictwo Naukowe PWN

Autor poruszył takie kwestie, jak: szybki rozwój IoT a sceptycyzm i niewiedza konsumentów, problemy...

Hybrydowy model priorytetyzacji technologii
Ewa Chodakowska

Hybrydowy model priorytetyzacji technologii

Oficyna Wydawnicza Politechniki Białostockiej

Podjęty w monografii problem badawczy dotyczy możliwości wykorzystania w procesie priorytetyzacji...

Uczenie maszynowe z językiem JavaScript. Rozwiązywanie złożonych problemów
Burak Kanber

Uczenie maszynowe z językiem JavaScript. Rozwiązywanie złożonych problemów

Helion

Uczenie maszynowe jeszcze kilka lat temu stanowiło niemal wiedzę tajemną. Nieliczni eksperci w tej...

Nasi partnerzy