ENG FB kontakt

17.06.2021

Strona główna Aktualności Wydarzenia Zapraszamy na konferencję e-ANTYCOVID EXPO

Zapraszamy na konferencję e-ANTYCOVID EXPO

20-01-2021

 

Targi w Krakowie udowodniły, że sprawdzają się nie tylko jako organizator wydarzeń offline, ale również online. Już 28.01 zapraszają na konferencję e-ANTYCOVID EXPO, która będzie kontynuacją pierwszych w Polce Targów Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne.

 

- W oczekiwaniu na „odmrożenie branży” zapraszamy na spotkania eksperckie w ramach konferencji e-ANTYCOVID EXPO. Będzie to nie tylko wspaniała okazja do ponownych rozmów w gronie specjalistów, ale przede wszystkim szansa zapoznania się z najnowszą ofertą środków zapewniających bezpieczeństwo w miejscach pracy – zapowiada Beata Łoś, Kierownik Zespołu ANTYCOVID EXPO.

 

Tylko sprawdzone rozwiązania

Organizatorzy zdradzają, iż konferencja została przygotowana z myślą o osobach ceniących czas i niemogących poświęcić wielu godzin na przeszukiwanie setek ofert dostępnych na rynku. Podczas wirtualnych spotkań prezentowane będą tylko sprawdzone rozwiązania, które z powodzeniem wykorzystywane są w mniejszych i większych przedsiębiorstwach. Po każdej prezentacji uczestnicy będą mieli okazję zadania szczegółowych pytań ekspertom. – Od kilku miesięcy regularnie organizujemy webinary eksperckie i z doświadczenia wiemy, że spotkania tego typu owocują nowymi kontaktami, które szczególnie teraz są na wagę złota. Jesteśmy w stałym kontakcie z firmami i wiemy, że nadal wiele z nich poszukuje sprawdzonych środków zapewniających bezpieczeństwo pracowników i klientów. – dodaje Beata Łoś

 

Najbardziej aktualne tematy

Tak, jak wiele jest liter w alfabecie, tak wiele jest środków do dezynfekcji, artykułów bezpieczeństwa osobistego i technologii oczyszczania. Branża ta z dnia na dzień rośnie w siłę i oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Czy aby wszystkie są jednak skuteczne? Przygotowując konferencję e-ANTYCOVID EXPO postawiliśmy na jakość, dlatego do współpracy zaprosiliśmy gości, którzy w swojej ofercie posiadają tylko przetestowane na szeroką skalę rozwiązania.

 

D jak dyspensery

Konferencja rozpocznie się od spotkania z Rafałem Wierzbickim, Managerem ds. Sprzedaży w Dasoft Sp. z o.o. Podczas prezentacji zdobędziemy wiedzę na temat innowacyjnych dyspenserów do dezynfekcji z funkcją Digital Signage oraz dowiemy się, jakie funkcjonalności zostały dodane do systemów kolejkowych, aby wspomóc koordynację pracy w instytucjach państwowych i prywatnych w pandemii.

 

E jak elektrostatyka

W gronie prelegentów spotkamy Krzysztofa Krasa – Dyrektora Zarządzającego Green Cleanic. Podczas wystąpienia poznamy korzyści stosowania rewolucyjnej technologii dezynfekcji za pomocą oprysku elektrostatycznego.

 

F jak folie

Z Jakubem Wojtyszynem - inżynierem materiałowym, managerem sprzedaży w Gergonne Polska porozmawiamy na temat zastosowania odkażających mikrosfer ceramicznych w antywirusowej folii Coversafe.

 

L jak lakiery

Adam Tabor, Area Sales Manager Central Eastern Europe & Baltics, Epple Druckfarben AG przedstawi temat lakierów wodnych i olejowych do zabezpieczania powierzchni papieru i kartonu przed bakteriami i wirusami. Ponadto zaprezentuje rodzaje dostępnych płynów do dezynfekcji oraz nawilżanych chusteczek o działaniu antystatycznym lub antybakteryjnym.

 

U jak ultrafiolet

Artur Chrzanowski, właściciel Chart Media Sp. z o.o. omówi szerokie zastosowanie lamp do dezynfekcji pomieszczeń światłem UVC. Takie rozwiązanie z powodzeniem wykorzystywane jest m.in. w szpitalach, zakładach pracy, biurach, szkołach oraz urzędach.

 

To nie wszystko

Organizatorzy przygotowali wirtualną platformę prezentacji i usług. Ma ona charakter e-katalogu firm, który umożliwia szybki kontakt z danym producentem lub dystrybutorem. Przegląd zamieszczonych informacji będzie dużym ułatwieniem m.in. dla specjalistów BHP, właścicieli przedsiębiorstw oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracowników. Pozwoli dokonać właściwego wyboru i zaoszczędzić czas. Szczegóły dostępne są na stronie www.antycovidexpo.pl

 

- W Targach w Krakowie wierzymy, że podstawą sukcesu są spotkania i kontakty. Konferencja e-ANTYCOVID EXPO ma na celu integrację branży. Nie możemy się spotkać offline, ale jesteśmy przekonani, że spotkania online będą fantastyczną podstawą do dalszej współpracy – twierdzi Beata Łoś

 

Link do rejestracji na poszczególne spotkania w ramach konferencji e-ANTYCOVID EXPO dostępny jest na stronie www.antycovidexpo.pl

Strona główna Aktualności Wydarzenia Zapraszamy na konferencję e-ANTYCOVID EXPO

Nasze propozycje

Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych
Wit Grzesik, Adam Ruszaj

Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych

Wydawnictwo Naukowe PWN

Publikacja Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych jest uniwersalnym kompendium wiedzy na temat...

Teoria sterowania. Projektowanie układów regulacji
Jacek Kabziński

Teoria sterowania. Projektowanie układów regulacji

Wydawnictwo Naukowe PWN

Teoria sterowania jest elementarnym językiem, który pozwala zrozumieć i efektywnie projektować układy...

Inżynier – zawód przyszłości. Umiejętności i kompetencje inżynierskie w erze Przemysłu 4.0
Sandra Grabowska, Michalene Grebski, Wes Grebski, Radosław Wolniak

Inżynier – zawód przyszłości. Umiejętności i kompetencje inżynierskie w erze Przemysłu 4.0

CeDeWu

Wybór zawodu jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć młody człowiek. Książka powstała z...

Cyfryzacja w zarządzaniu
Aleksandra Laskowska-Rutkowska (red.)

Cyfryzacja w zarządzaniu

CeDeWu

Cyfryzacja w zarządzaniu to oryginalne i pionierskie na polskim rynku wydawniczym opracowanie dotyczące...

Nasi partnerzy